Hakkımızda

Elif Yangın

Elif Yangın Sistemleri firması olarak sektörde uzun yıllar hizmet vermiş ve tecrübe ile kaliteyi harmanlayarak yangın sistemlerinde başarılı sonuçlara imza attık. Başarılarımızın ve tecrübelerimizin temelinde yatan kaliteli hizmeti en iyi şekilde müşterilerimize kazandırmaktayız.

 

Gelişen teknoloji ile birlikte yangın sistemleri alanında da profesyonel çözümler sunuyoruz. Sprinkler yangın söndürme sistemleri, duman dedektörü, yangın merdiveni ve yangın söndürme tüpü dolumu gibi birçok hizmeti firmamızdan alabilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ve vizyonumuz ile yangın söndürme sistemlerine dair tüm hizmetleri en iyi şekilde sunuyor ve uyguluyoruz.

 

Kurumsal yapımızın en temel yapı taşlarından birisi olan müşteri memnuniyeti ile çalışmalarımızı bu prensibe uygun olarak yürütüyor ve sektörde farkımızı ortaya koymaya devam ediyoruz.

 

Elif Yangın – Yangına Karşı Daha Güçlü!

elif yangın
 • Kaliteli İşçilik

  Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile profesyonel işçilik hizmeti sunuyoru.

 • Güvenilir Hizmet

  Vermiş olduğumuz tüm hizmet ve karşılıklı iletişimde güven ortamı sunuyoruz.

 • Profesyonel Ekip

  Deneyimli ve eğitimli kadromuz ile yangın sistemlerine farklı boyut getiriyoruz.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşteri memnuniyetini esas alan çalışma ve sonuçlar ile hizmet veriyoruz.

elif yangın

YANGINA KARŞI GÜÇLÜYÜZ!

Günümüzde teknoloji her ne kadar gelişse bile yangına karşı tedbir alınmadığında istenmeyen sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Yangın tedbir alınmadığında olası bir yangına karşı oluşabilecek sorun ve tehditleri alevlendiriyor ve bu noktada kayıplar meydana gelebiliyor.

 

Bu nedenle firmalar, ev sahipleri, apartmanlar, site, restoran, okul, hastane vb. yaşam alanlarında bu tehlikeye karşı önlem alınması gerekmektedir. Elif Yangın olarak yangına karşı daha güçlü olan taraf siz olun diye en iyi şekilde profesyonel hizmet sunarak sizlere bu tedbiri sunuyor ve uyguluyoruz.

 

Birbirinden farklı yangın söndürme sistemleri( duman dedektörü, yangın merdiveni, sprinkler yangın söndürme sistemleri ve yangın söndürme tüpü dolumu) ile yaşam alanınıza uygun olan sistemi sizler için planlıyor ve hayata geçiriyoruz. Unutmayın yangın siz tedbirinizi alırsanız önlenebilir.

 

Tedbirinizi Elif Yangın İle Alarak Yangına Karşı Duruşunuz Daha Güçlü Olsun!

Ara

×