Ataşehir Yangın Merdiveni

ataşehir yangın merdiveni

Ataşehir Yangın Merdiveni

Ataşehir yangın merdiveni profesyonel ekipmanları ve işinde uzman ustaları ile yıllarca köklü bir şekilde bu alanda hizmet vermektedir. Yangından korunmayla ilgili alınacak önlemler arasında yaşamsal önem taşıyan tedbirlerden biri de yangın merdivenidir ve her yapıda bir tane yangın merdiveni olmak zorundadır.

Binanın belirli bölümlerini yada  tamamını saran aniden çıkan yangınlarda yangın kapılarından  kaçış imkanı sağlayan insanlar için yangın merdivenleri büyük önem taşımakta ve  bugüne kadar birçok kişinin hayatını kurtarmaktadır.Ataşehir yangın merdiveni  standart yangın çıkışı ve kapısına sahip olan binalarda yangın merdivenleri bina planına dahil eder ve disiplinli ve planlı bir şekilde çalışır. Demir veya çelikten yapılan yangın merdivenleri  yangın yönetmeliği kriterlerine uygun bir şekilde yapılmaktadır.

Ataşehir Yangın Merdiveni İmalatı 

Ataşehir yangın merdiveni imalatı konusunda son derece profesyonel bir şekilde çalışmakta ve kaliteli sağlam yapılar yapmaktadır. Yangın merdivenleri dairesel olmak üzere ve  z tipi olmak üzere iki çeşit olarak üretilmekte ve istenilen yapıya bu yangın merdivenleri yapılmaktadır. Z tipi yangın merdivenleri yapısı gereği  düz kollu diye tabir edilmektedir.

Yüksek yapılarda meydana gelen yangınlarda insanların hızlı ve güvenli bir şekilde tahliyelerine olanak sağlayan en güvenilir yangın merdivenindendir. Dairesel yangın merdiveni ise yanmaz malzemeden yapılmalı ve en az 100 cm genişlikte olmalıdır. Kullanıcı yükü 25 kişiyi aşmayan bir kattan ya da ara kattan, veya balkonlardan zorunlu çıkış olarak hizmet verebilmelidir. Yangın merdiveni firması olarak güvenilir hizmet sunmaktayız.

Ataşehir Yangın Merdiveni Yönetmenliği İçeriği

Yapıların  yangından korunması hakkında yönetmelik maddeleri gereğince yapılan düzenlemelerin yanı sıra, tüm yapı sahiplerinin yangın merdiveni yönetmeliği  gereksinimlerini bilmesi ve ona göre yapılarına yangın merdiveni yaptırması gerekmektedir. Her yıl bina kanununa ek düzenlemeler yapıldığı için, firmamız bünyesindeki profesyonel ekibimiz bu yönetmenliği düzenli takip ettiği  için kuralına uygun yangın merdiveni yapılmaktadır.

Ataşehir Yangın Merdiveni Fiyatı Nasıldır?

Ataşehir yangın merdiveni fiyatı kapsamında yapılacak yapıya uygun yangın merdiveni belirlenir projelendirilir ve malzemeler de hesaplandıktan sonra  ücretlendirme belli olur. Her yapının büyüklüğü küçüklüğü genişliği ve darlığı olmak üzere yapının bulunduğu ortam da göz alınarak hesaplanır ve bu şekilde fiyat verilir. Yangın merdiveni fiyatları yapılacak işe göre değişkenlik göstermektedir. Daha sağlıklı bir bili için yangın merdiveni şirketi olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güven Veren Ataşehir Yangın Merdiveni

İş güvenliği ve işçi sağlığı kuralları için binaların yangından korunması yönetmeliği, yapı denetim kanunu gibi tüm mevzuatın içeriğinde yer alan yangın merdiveni zorunluluğu sürekli denetim altında tutulmaktadır. İnsan hayatında büyük bir etkiye sahip olan yangın merdivenleri her yapıda olmak zorundadır.

Bunun için yangın merdiveni yapımı için güvenilir ve kurumsal bir yere kaliteli ve sağlam olacak bir şekilde yaptırılması gerekir. Yapı yüksekliği açısından  21.50 metreden yüksek olan tüm binalarda yangın merdiveni zorunluluğu vardır. Kurumsal yapımız ve kaliteli sağlam yangın merdiveni yapımı için verdiğimiz hizmetten faydalanabilirsiniz. Yangın merdiveni fiyatı için firmamızı arayabilirsiniz.Ara

×