Fatih Yangın Merdiveni

fatih yangın merdiveni

Fatih Yangın Merdiveni

Fatih Yangın merdiveni hizmet içeriği ile ön planda yer alan firmamız yenilikçi ve kurumsal bir hizmet anlayışı işe sizlere yardımcı oluyor. Yangın merdiveninin kaliteli olması uzun süreli bir kullanım imkanı sağlamanıza yardımcı olacaktır. Yangın merdivenlerinin montajının da iyi bir şekilde yapılması daha iyi bir kullanım imkanı oluşturacaktır. Yangın merdivenleri binanın şekline ve uzunluğuna göre değişkenlik gösterecektir.

Firmamız bu konuda geçmişten gelen deneyim ile müşterilerine yardımcı olmaktadır. Yangın merdivenlerinin tasarımı ve nasıl kullanılması gerektiği gibi detayları ilgili yönetmelik esasınca belirlenmiştir. Bunun için firmamız size uygun yönetmelik esaslarına uygun bir şekilde yardımcı olmaktadır.

Fatih Yangın Merdiveni Fiyatları

Fatih yangın merdiveni fiyatları yapılacak merdivenin tasarımı ve kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Yangın merdivenin yapılması aşamasında binanın uzunluğu ve diğer detaylarına dikkat edilmesi gerekir. Bu konuda ön bir rapor hazırlanır. Daha sonra binanız için gerekli olan tasarım metodu belirlenir. Bu aşamadan sonra yangın merdiveniniz gerekli ölçülere uygun olarak hazırlanır. Montaj işlemi yapılır ve gerekli test işlemleri sonucu size teslimi gerçekleştirilir.

Fiyatlar konusunda firmamız ekonomik bir politika izlemekte ve ödeme kolaylıkları ile de müşterilerine yardımcı olmaktadır. Sizde tercih ederek en iyi hizmeti alabilirsiniz. Yangın merdivenlerinin bakımına da gereken özen gösterilmelidir. Olası bir yangın durumunda kullanılan merdivenler de kayma ve benzeri bir durum kesinlikle oluşmamalıdır.

Fatih Yangın Merdiveni Ölçüleri

Fatih yangın merdiveni hizmeti alacağınız zaman binanızın uzunluk bilgilerini paylaşmanız gerekir. Bina uzunluğu 21 ile 30 metre arasında olan her binada yönetmelik kurallarına uygun olarak yangın merdivenin olması gerekir. Konutlara yangın merdiveni yapılacaksa genişliği en az 80 cm olması gerekir. Bu durum işyerlerinde değişkenlik göstermektedir. 120 cm olarak ayarlanacak olan merdivenler uzun süreli bir kullanım imkanı oluşturmanıza da yardımcı olacaktır.

Fatih Yangın Merdiveni Yönetmeliği

Fatih yangın merdiveni yönetmeliği tüm bina ve işyerleri için düzenlenmiştir. Eğer binanız yönetmelik esaslarına uygun olarak uygun uzunlukta ise kesinlikle kullanımı zorunlu olacaktır. Firmamız yangın merdiveni yönetmeliğine uygun olarak hareket eder. Bina yüksekliğiniz eğer 51 kat ise bu binada 2 adet yangın merdiveninin bulunması gerekir.

Özel tasarımlı hale getirilen yangın merdivenleri yangın sırasında binadan çıkış yapmanıza yardımcı olacaktır. Çıkış sırasında yangın merdivenlerinde sallanma veya esneme gibi durumlar oluşmaz. Buda güvenilir bir şekilde çıkış yapmanıza imkan oluşturacaktır. Sizde bu konuda firmamızın sunduğu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Yapılan her çalışma garantili olarak size sunuluyor.

Fatih Yangın Merdiveni İmalatı

Fatih yangın merdiveni imalatı firmamız tarafından özel olarak hazırlanmaktadır. Kullanılan tüm malzemeler kaliteli olarak hazırlanır ve montaj işlem ile birlikte size teslim edilir. Sizde bu hizmet içeriğinden yararlanmak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayarak hemen destek alabilirsiniz.Ara

×