Küçükçekmece Yangın Merdiveni

küçükçekmece yangın merdiveni

Küçükçekmece Yangın Merdiveni

Küçükçekmece yangın merdiveni hizmeti sayesinde binanızda oluşabilecek yangın durumları karşısına önlem alabilirsiniz. Yangın sırasında yangın merdivenlerini kullanmak o alandan hızlıca uzaklaşmanıza yardımcı olacaktır.

Binanın yükseklik durumuna göre değişkenlik gösteren yangın merdivenleri sayesinde bulunduğunuz ortamın güvenli kalmasını sağlayabilirsiniz. İş güvenliği kurallarına uygun olarak hazırlanan merdivenler en kısa süre içerisinde firmamız tarafından size teslimi yapılır. Firmamız bu konuda en yeni teknolojik gelişmeleri takip ederek sizlere yardımcı olacaktır. Uzman personel gerekli raporlara uygun olarak hazırlama yapar ve montaj işlemini de titiz bir şekilde sunar. Sizde binanız için en iyi hizmeti alabilir ve bulunduğunuz ortamın daha güvenilir bir alan oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Küçükçekmece Yangın Merdivenin Önemi

Küçükçekmece yangın merdiveni iş güvenliği kuralları içerisinde yer alan ve belirli binalarda olması gereken bir zorunluluk kapsamı içerisinde yer alır. Özellikle de yüksek katlı binalarda yangın merdiveninin olması hayat kurtarıcı bir özellik taşıyacaktır. Bunun için mutlaka yapılması önem taşır. Firmamız yangın merdiveni imalatı konusunda tüm kişilere yardımcı oluyor.

Özel tasarımlı yangın merdivenlerinin montajı konusunda da destek sunmakta ve özel fiyat politikası ile de hizmetini sürdürmektedir. Sizde bu konuda hizmet almak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Küçükçekmece Yangın Merdiveni İmalatı

Küçükçekmece yangın merdiveni imalatı konusunda firmamız sizlere destek sunacaktır. Hazırlanan merdivenler kesinlikle yürüme sırasında kayma oluşturmaz. Ayrıca yangına karşı dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Bu da daha iyi bir kullanım imkanı sağlayacaktır.

Firmamız yangın merdiveni imalatı konusunda teknolojik alt yapısı ile hizmet vermektedir. Yapılan tüm çalışma garantili olarak sunulmaktadır. Buda güvenilir bir şekilde hizmet almanıza yardımcı olacaktır.

Küçükçekmece Yangın Merdiveni Yönetmeliği

Küçükçekmece yangın merdiveni yönetmeliği kanunlar tarafından belirlenmiştir. Bu yönetmelik esaslarına göre 21 ile 30 metre yüksekliği olan her binada yangın merdiveni bulunmak zorundadır.

Özel tasarımlı olarak hazırlanan bu merdivenler uzun süreli bir kullanım imkanı oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca yüksekliği 51 metre olan yerlerde en az 2 adet yangın merdiveninin bulunması zorunludur. Bu yangın merdivenleri binanın farklı noktalarına montaj edilir. Bu sayede kullanımı daha kolay olacaktır. Daha çok işyeri gibi kalabalık olan yerlerde yangın merdiveninin bulunması gereklidir. Olası bir durumda yangın merdivenleri kullanılacaktır.

Küçükçekmece Yangın Merdiveni Ölçüleri

Küçükçekmece yangın merdiveni ölçüleri özel olarak belirlenmiştir. En az 80 cm olması gerekir. Genişliğinin bu şekilde olması daha iyi bir kullanım imkanının oluşmasına yardımcı olacaktır. Ölçüler yönetmelik kurallarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Binanızın uzunluğuna göre en az 2 adet yangın merdiveninin imal ve montaj edilmesini sağlayabilirsiniz. Bu konuda kaliteli hizmet almak isterseniz iletişim kurmanız yeterli olacaktır.Ara

×