Silivri Yangın Merdiveni

silivri yangın merdiveni

Silivri Yangın Merdiveni

Silivri yangın merdiveni yönetmeliğe uygun kaliteli ve sağlam yangın merdiveni üretmektedir. Belirli yükseklikte yapılan binalarda ve iş yerlerinde yangın merdiveni zorunludur ve herkes yaptırmalıdır. Olağan dışı bir anda ve tehlikede yaşanabilir durumlarda binaları terk etmek zor ve güvensiz olacağı için yangın merdiveni kullanımına ihtiyaç olacaktır. Özellikle insanların çok olduğu ve  ev sahipliği yapan alanlarda kullanımı oldukça yaygındır buralarda yangın merdivenlerini görürsünüz. Günümüzde yeni imara açılmış ve sıfır binalarda yangın çıkış kapısına yer verilmektedir.

Silivri yangın merdiveni de bu büyük binalara ve iş hanlarına uyumlu olacak şekilde sağlam ve kaliteli  yangın merdiveni yapmaktadır.

Silivri Yangın Merdiveni İmalatı 

Silivri yangın merdiveni firması imalatında ısıtan etkilenmeyen ve Isıya uzun süre dayanıklı sağlam malzemelerden yangın merdiveni imalatı yapmaktadır. Yangın merdiveni kapısı renkleri, tek kapılı ve çift kapılı olması müşterinin isteğine bağlı olarak tasarlanmakta ve imalatı yapılmaktadır. İnsan hayatını  korumak için üretilen yangın kapıları da  belirli yönetmeliklere esas olarak imal edilmektedir. İnsanların olası felaket durumlarda kaçışlarını güvenli ve hızlı  bir şekilde sağlar.

Silivri yangın merdiveni  ile beraber yüksek katlı binalarda, yapılarda, okullarda, hastanelerde, otellerde, devlet kurumlarında binalarında yangın merdiveni kullanımı oldukça yaygındır. İmalat sırasında yapılan yangın merdivenleri yağı malzemelerinin sağlam olması büyük önem taşımaktadır. Planlı ve kullanışlı olması da yaşanılan felaket anında insanlara daha çok fayda sağlayacaktır.

Silivri Z Tipi Yangın Merdiveni

Silivri yangın merdiveni  fiyatı özelinde ülkemizde hemen hemen her yapıda yangın merdiveni olmaktadır. Olmayanlarda sonradan kendileri yaptırmaktadır çünkü yangın merdiveni yasalara göre olmak zorundadır. Bu yangın merdivenlerinin kendi aralarında da çeşitleri vardır. Z tipi yangın merdiveni adını zikzak olarak modellenmesinden almamaktadır. Düz şekilde olan korkuluklu ve aynı uzunlukta basamaklara sahip olan bir yapıya sahiptir. Yangın yönetmenliğinin istediği mevcut yangın merdiveni tipinden biridir.

Silivri yangın merdiveni  açısından yangına karşı dayanıklılığı azdır bu yüzden sokağa çıkışı yakın bir alana yapılması uygun görülmektedir. Zikzak olmasından dolayı da tahliye esnasında baş döndürücü gibi olumsuz bir etkisi de  bulunabilmektedir. Yangına dayanıklı ve risksiz yangın merdiveni için uzman ekiple çalışılması dikkat edilmesi gerekir. Her yapının  kendi kişi sayısı, ölçü ve ebatları göz önüne alınarak yangın merdiveni tasarım yapılmalıdır.

Silivri Yangın Merdiveni Önemi 

Silivri yangın merdiveni şirketi insan hayatına önem vermektedir ve bunun için yaptığı yangın merdivenlerinde çok titiz bir çalışma yürütmektedir. Yangın merdivenine sahip olmak yangın esnasında  büyük avantaj sağlar. Elbette bu avantaja sahip olmak için yangın merdiveni yaptırılması gerekir. Bilindiği üzere yangın merdivenleri artık yasal çerçeve altına alınmıştır ve herkes yasalara uymak zorundadır. Artık yeni yapılan yüksek yapılarda yangın merdiveni binanın yapım aşamasında imal edilmektedir.

Hiç kuşkusuz yangın felaketi, yıl içinde can kaybına neden olan en büyük etmenlerin başımda gelmektedir. Yangın felaketi kısa bir süre içerisinde geniş alana yayıldığı için yapılara sağlam ve güvenlikli yangın merdiveni yaptırmak isteyenler bizimle iletişime geçebilir.Ara

×