Maltepe Yangın Merdiveni

maltepe yangın merdiveni

Maltepe Yangın Merdiveni

Maltepe yangın merdiveni kişiye ve kuruma özel projeleri yangın merdiveni tasarımı, proje çizimi, imalat ve montajı kapsamı alanında  itfaiye onaylı ve yönetmeliğe uygun hizmet sunmaktadır.

Yangın merdiveni, yangının olduğu esnada insanların hızlı ve güvenli bir şekilde tahliye edilebilmesi için kullanılan son derece hayati öneme sahiptir. Bir yerde yangın başladıktan sonra 3 dakika içerisinde yangın mahalinin dumanla dolduğu ve 6 dk içinde de alevlerle kaplandığını ortaya çıkmıştır. Bunun için Maltepe yangın merdiveni son derece işinde disiplinli ve planlı bir şekilde hizmet vermektedir. Yaptığı ön keşifler ve işinde uzaman çalışanları ile sağlam yapılı yangın merdiveni kurulumu yapmaktadır. Bu alanda mutlaka profesyonel bir yerden destek alınması gerekir.

Maltepe Yangın Merdiveni İmalatı

Maltepe yangın merdiveni fiyatları imalatında yanmaz ve dayanıklı malzeme kullanmaktadır. Kaliteli ve sağlam malzemelerden üretilen yangın merdivenleri, ihtiyaç anında binadaki insanların tahliyesini sağlayacak ve gerektiğinde yetkili ekiplerinin bu yoldan binaya girmesine yardımcı olacaktır. Maddi zarar olmak üzere son derece önemli olan can kayıplarının yaşandığı yangın felaketleri den en az hasarla atlamak için yangın merdiveni imalatının önemi bir kez daha ortaya çıkmaktadır.

Binalarda, işyerlerinde, hastanelerde, okullarda, otellerde ve alışveriş merkezlerinde ve daha birçok alanda mutlaka yangın merdiveni olması gerekir. Yangın çıkabilmek ihtimaline karşı insanların yaşadığı alanlarda yangın merdiveni yaptırılmaya dikkat edilmesi gerekir.

Maltepe Yangın Merdiveni Ölçüleri

Maltepe yangın merdiveni şirketi ölçüleri 38. ve 40. yönetmelikte bulunan maddeye göre şöyle olmalıdır; yapının ortak merdiven alanı yangın ve diğer acil durumlarda kullanılabilecek özellikte olanları, kaçış merdiveni olarak kabul edilmektedir.

Kaçış merdivenlerinin duvar ve tavan tabanında hiçbir yanıcı malzeme kullanılamaz. Bu merdivenler, yangına en az 120 dakika dayanıklı duvar ve en az 90 dakika boyunca dayanıklı duman sızdırmaz kapı ile diğer bölümlerden ayrılmalıdır. Yangın nerde başlarsa başlasın ve hangi noktada çıkarsa çıksın, o katta bütün insanların çıkışlarının sağlanması için kaçış yollarının ve kaçış merdivenlerinin birbirlerinin alternatifi olacak şekilde konumlandırılması ve yapılması gerekir. Bu gibi belli başlı kriterlere dikkat edilmesi gerekir.

Maltepe Yangın Merdiveni Fiyatı

Maltepe Yangın merdiveni fiyatlarında müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz insan hayatını önemsiyoruz. Kaliteli ve sağlam ürünler sunmanın belirli bir maliyeti olsa da Maltepe yangın merdiveni fiyatı olarak ödeme planlarımızı gördükten sonra en kaliteli ürünleri tercih edeceğinizden eminiz.

Yangın tehlikesinin çok daha büyük zararlar yaşatabileceği için daha az maliyetli, otomatik söndürme sistemleri ve yardımcı ekipmanlar kendinizi güvende hissetmenizi insan hayatını ve yatırımlarınızı korumanızı sağlayacaktır. Yangın merdiveni fiyatları yapılacağı yere ve alana göre hesaplandıktan sonra belli olmaktadır. Daha detaylı bir bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekipmanlarımız ve uzman çalışanlarımız ile sizlere her zaman en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktayız.Ara

×