Beyoğlu Yangın Merdiveni

beyoğlu yangın merdiveni

Beyoğlu Yangın Merdiveni

Beyoğlu yangın merdiveni profesyonel ekip arkadaşları ve kaliteli işleriyle her zaman adından söz ettirmeyi başarmıştır. Belirli bir yükseklikte olan binalarda bulunması ve yaptırılması zorunlu olan yangın merdivenleri, can kaybının önlenmesi için  çok büyük bir  öneme sahiptir. Ana giriş ve koridorlarda aniden başlayan yangınlarda  binalarda camlardan veya balkonlardan kurtulmak çok zor olduğu için yangın merdiveni hayati bir işlev göstermektedir.

Beyoğlu yangın merdiveni her zaman yönetmeliğe uygun bir şekilde yangın merdiveni yapmaktadır. Özellikle yeni imar kanunuyla beraber  sıfır binalarda denetimler oldukça artmıştır. Bunun için denetimlerden sorunsuz bir şekilde onay almak için yangın merdivenlerini güvenilir ve kurumsal yerlere yaptırmaya dikkat edilmesi gerekir.

Beyoğlu Yangın Merdiveni Yönetmenliği 

Beyoğlu yangın merdiveni fiyatı ile beraber sitelerde, otellerde veya işyerlerinin yangından korunması için yasal zorunluluklar kapsamında, inşaat işi yapan herkesin yangın merdiveni yönetmenliğini bilmesi ve ona göre imalat yapması gerekir. Yangın merdiveni yönetmeliğinde yer alan kurallara uymak demek işi yaptıran kişinin sorumlulukları olan hem maddi hem de manevi büyük bir yükten kurtarmaktadır.

Binaların yangından korunması hakkında yönetmelik hükümlerinde yangın merdiveni ile alakalı detaylarda belirtilmektedir. Yangın merdivenlerinin malzemesi, basamak sayısı, yüksekliği, basamak yüksekliği gibi hususların hepsine ilgili yönetmelikte bilgi verilmektedir.

Beyoğlu Yangın Merdiveni İmalatı 

Beyoğlu yangın merdiveni firması imalat yapımında son derece kaliteli ve sağlam malzemeler kullanmaktadır. Yangın merdiveniyle alakalı kanuni düzenlemelerde yangın merdiveni standartları nasıl olması gerekiyorsa bu yönde bilgilendirilir.

Yangın merdiveni imalatı yaparken projelendirme çalışmalarında yangın merdiveni ile alakalı yapılması ve yapılmaması gereken ince bir araştırma yapılmalı ve projeye eklenmelidir. Yangın merdiveni imalatı yapan firma, tasarımcıların binanın dış cephesine veya iç kısmına doğru yapacakları yangın merdivenlerinin ölçülerini iyi bir şekilde almalı ve ona göre imalata başlanmalıdır.

Beyoğlu Z Tipi Yangın Merdiveni 

Beyoğlu yangın merdiveni şirketi Z tipi yangın merdiveni olmak üzere istediğiniz yangın merdiveni çeşidini yapmaktadır. Z tipi yangın merdivenleri büyük yapılı bina ve iş yerlerine ve çok sayıda insan olan yapılara yapılmaktadır. İş merkezlerinde, otellerde ve hastanelerde insanların yoğunlukta olduğu bu yerlerde Z tipi yangın merdivenini görebilirsiniz. Z tipi yangın merdiveni olan yapılarda, yangın alarm sistemleri, özel üretilmiş duman ve sızdırmazlık gibi yangın çıkış kapıları yapılmaktadır.

Beyoğlu Yangın Merdiveni Önemi 

Son dönemlerde  üzerine çok sıkı bir şekilde düşülen ve büyük önem verilen iş güvenliği ve işçi sağlığı konularının temel noktalarından biri de  yapılarda yangın merdiveni zorunluluğudur. İSG uzmanlarının  yapı denetimcilerinin ve yerel yönetimlerin ortak noktası hangi binalarda yangın merdiveni olup olmadığını denetlemek.

Beyoğlu yangın merdiveni tüm bu kurallara dikkat ederek ve uyarak yangın merdiveni yapmaktadır. Yangın merdiveninde kullanan malzemelerin sağlamlığına ve kalitesine ayrıca dikkat edilmektedir. Sizde güvenilir sağlam ve yönetmeliğe uygun Beyoğlu yangın merdiveni yaptırmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.Ara

×