Esenler Yangın Merdiveni

esenler yangın merdiveni

Esenler Yangın Merdiveni

Esenler bölgesi sınırları içerisinde çıkabilecek herhangi bir yangın durumunda kaçış çizgisi olarak Esenler yangın merdiveni kullanılabilir. Ayrıca yangın merdivenleri sadece yangın durumunda kullanıma açık değildir. Aynı zamanda olası deprem gibi durumlarda da kullanıma açıktır. Yangın merdivenin amacı binalarda yaşam sürdüren insanların güvenliğini koruma altına almaktır. Aniden gerçekleşebilecek doğal afetler esnasında bulunulan bina içerisinden çıkmak zorluk verebilir.

Doğal afetlerin yaşandığı zamanlarda, genellikle kargaşa ve panik meydana gelir. Oluşan bu kargaşa ve panik çıkmak isteyeni yanlış yönlendirebilir. Böylelikle bulunduğu binadan güvenli bir yere varmak zorluk yaratır. Yangın merdivenleri yerleşim alanı olan binanın dışına yapılmaktadır. Deprem gibi bir durumda binadan uzaklaşıp daha güvenli bir ortama geçmek için yangın merdivenleri kullanılır. Esenler yangın merdiveni bu merdivenlerden biridir.

Esenler Yangın Merdiveni İmalatı

Esenler yangın merdiveni firmamız tarafından en uygun şekilde yapılmaktadır. Sizler için imalatını yaptığımız merdivenler yüksek kalitede yapılmaktadır. Yangın merdiveni genel olarak doğal afetler durumunda kullanıldığı için güvenli bir şekilde imalatı yapılmalıdır. Firma olarak güvenlik kurallarına dikkat ederek titizlikle imalatını yapmaktayız.

Yangın merdiveni ölçülü bir şekilde yapılmaktadır. Malzemeler kesinlikle yanıcı olmamalıdır. Ateşe karşı dayanıklı malzeme kullanılmalıdır. Esenler yangın merdiveni yangına zıt bir şekilde yapılmaktadır. Yangın merdivenine ulaşılmasını sağlayan aradaki kapılar  bir saatten fazla zehirli dumanın ulaşmasını önlenmelidir. Üretimine bu yüzden dikkat edilmelidir. Yangın merdiveni sayısı binanın içerisinde yaşayan kişi sayısına göre ayarlanır. Yangın merdiveni üretiminde basamak sayısına kadar her şey ölçü olarak belirlenmiştir.

Esenler Yangın Merdiveni Fiyatı

Yangın merdiveni fiyatı yangın merdiveni adetine uygun bir şekilde belirlenir. Kuralları ve fiyatları ele alarak yangın merdiveni üretimini yapmaktayız. Öncelik her zaman güvenlik olduğu için yangın merdiveni üretiminde kullanılan her malzeme kaliteli olmaktadır. Bununla birlikte kurallar baz alınarak malzeme seçimi de yapılmaktadır. Tüm bu belirlenen kurallar yangın merdiveni fiyatları olarak yine değişim gösterir.

Esenler Z Tipi Yangın Merdiveni

Yangın merdiveni firması olarak Z tipi yangın merdiveni üretimi de yapmaktayız. Adını şeklinden almıştır. Basamakları birbirine uygun, ölçülü bir şekilde yapılmaktadır. 300 cm yükseklik belirlenerek yapılmaktadır. Binalar için düzenlenen koruma yönetmeliği baz alınarak yangın merdiveni  üretimini yapmaktayız. Yangın merdivenine bağlı, yangına dayanıklı olmayan ve havalandırma sistemleri olması güvenlik açısından zarar vermektedir.

Yangın merdiveninin kurulum alanı kaçış sırasında sokağa açık olan bir yer olmalıdır. Aksi taktirde bina sakinlerinin güvenliği sağlanmamış olur. En uygun şekilde yangın merdiveninin kurulması için yangın merdiveni şirketi teknik ekipleri ücretsiz olarak gönderir. Teknik ekip doğru yangın merdiveni üretimi açısından yardımcı olur. Firma olarak müşteri güvenliği ve memnuniyeti öncelik arzumuzdur. Müşterilerimiz için en kaliteli ve yangına dayanıklı malzemeler seçerek yangın merdiveni üretimini memnuniyetle yapmaktayız.Ara

×