Bahçelievler Yangın Merdiveni

bahçelievler yangın merdiveni

Bahçelievler Yangın Merdiveni

Bahçelievler yangın merdiveni olarak firmamız yıllardır yangın merdiveni üretimi yapmaktadır. Yangın merdivenlerinde sağlamlık, uzun ömürlülük, can güvenliği ve kaçış noktalarının talimatnamelere uygun olarak yapılması gerekir. Bu hususlar dikkate alınmalı ve bununla birlikte yangın merdiveni imal edilmesi gerekir. Okul, bina ve iş yeri gibi yerlerde talimata uygun olmayan bir yangın merdiveni yaptırırsanız resmi makamlar tarafından bu tür yangın merdivenleri kabul edilmeyecektir.

Bahçelievler yangın merdiveni tüm bu yönetmeliğe ve kurallara uygun bir şekilde yangın merdiveni yaparak hizmet vermektedir. Yangın Merdiveni yapılacak yapıda, alanda olası bir tehlike anında insanların ağırlığını taşıyabilecek kapasitede dayanıklı sağlam yapılı yangın merdiveni imal etmekteyiz.

Bahçelievler  Z Tipi Yangın Merdiveni 

Bahçelievler yangın merdiveni  açısından isteğe göre kapılara yapılan Z tipi yangın merdivenleri  firmamız tarafından yangın merdiveni yönetmeliğine uygun olarak şekilde  yapılmaktadır. Bu Z tipi yangın merdiveninin görünüm olarak da binanın yapısı ile doğru orantılı olması, estetiğini bozmayacak şekilde imal edilmesi ve çıkış noktasının doğru ayarlanması gerekmektedir.

Alanında uzman kadromuz  ve profesyonel ekibimiz yönetmeliğe uygun şekilde Z tipi yangın merdivenlerinin yapımı konusunda hizmet vermektedir. Okullar, binalar, hastaneler, iş merkezleri ve apartmanlarda yangın merdivenlerinin bulunması zorunludur.

Bahçelievler Yangın Merdiveni Yönetmenliği 

Bahçelievler yangın merdiveni şirketi yangın yönetmeliği kurallarına uygun bir şekilde imalat yapmaktadır. Yangın Yönetmenliğine göre; Bodrum katlar olmak üzere 4 katı geçmeyen konutlar ile tek evler, ikiz evler ve sıra ev konutlarında, tek bir kullanıma hizmet veren binalarda ya da  böyle bir binanın ayrılmış bir bölümünde kaçışlar, kaçış mesafesi aranmaksızın normal merdivenlerle sağlanmalıdır. Bu merdivenlerde başka herhangi bir kriter ya da özellik aranmaz.

Bahçelievler yangın merdiveni  birinci fıkrada belirtilen kurallar dışında  konutlarda, konut içindeki herhangi bir noktadan konut çıkış kapısına kadar olan uzaklığın  20 m’yi, yağmurlama sistemi olan konutlarda 30 m’yi geçmemelidir. İkiden çok ara kat bulunmayan apartman dairelerinde tek kapı bulunması hâlinde, bu kapı üst katta olacak şekilde  düzenlenemez. Üstteki katın döşeme alanı, bu kat için ayrı bir çıkış sağlanmadıkça 70 m2’yi aşamaz aşanlarda kabul görmez ve gerekli işlemler yapılır.

Bahçelievler Yangın Merdiveni Önemi 

Bahçelievler yangın merdiveni firması yangın merdivenine verdiği önemle ve yaptığı işle en çok tercih edilen firma özelliğine sahiptir. Yeni yapılan yapılarda yangın merdiveni yapım aşamasında yapılmaktadır. Ancak daha önce yapılan bazı yapılarda yangın merdiveni olmamaktadır. Bu da bu yapılarda yangın çıkması halinde can kaybına sebep olmaktadır. Yangın gibi çok sık olan bir felaketten en az hasarla kurtulmak ve can kaybı yaşanmaması için mutlaka yangın merdiveni olması gerekir.

Bahçelievler yangın merdiveni fiyatı olmayan yapılara da bir an önce yangın merdiveni yapılması ve bu konun önemsenmesi gerekir. Bahçelievler yangın merdiveni olarak hem yapıdaki insan hayatını kurtaracak Isıya dayanıklı yangın merdiveni üretimi yaparken hem de etraftaki yapılara zarar gelmeyecek şekilde yangın merdiveni yerleştirmektedir. Sizde güvenilir bir yerden hizmet almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.Ara

×