Kartal Yangın Merdiveni

kartal yangın merdiveni

Kartal Yangın Merdiveni

Kartal yangın merdiveni yangın, doğal afet ve acil durumlarda binalarda bulunan insanların güvenli bir şekilde dışarı çıkması için yangın merdiveni üretimi yapmaktadır. Bir binada ya da işyerlerinde  kullanılan ortak merdivenlerden yangın ve diğer acil durumlar ortaya çıktığında  kullanılabilecek özellikte olanlarına yangın merdiveni ya da kaçış merdiveni denilmektedir. Yangın merdivenleri binada bulunan diğer kaçış yollarıyla bütünleşik durumda olan bir yapıda olmalıdır.

Kartal yangın merdiveni yangın merdivenlerinin yapımı aşamasında yasalarla zorunlu kılınmış ve yangın merdiveni yönetmeliğine bağlı bazı kurallara uyarak hizmet vermektedir.

Kartal Yangın Merdiveni Yönetmenliği 

Kartal yangın merdiveni firması yaptığı bütün işlerde yangın yönetmenliğine uygun bir şekilde yapmaktadır. Yangın yönetmeliğinde var olan çeşitli standartlar olsa da bazı değişkenler de vardır. Bunlar binanın kullanım amacına ve Kartal yangın merdiveni çeşitlerine göre farklılık gösterebilir.

Konaklama amaçlı binalarda,  kurumsal binalarda, iş merkezlerinde  konutlarda, karışık kullanım amaçlı binalarda, ticaret amaçlı binalarda, endüstriyel yapılarda, depolama amaçlı tesislerde, otellerde ve  yüksek tehlikeli yerlerde, kullanım amacı değişkenliğinden dolayı yangın merdiveni standartları da değişmekte ve yapılmaktadır. Yüksekliği 21,5 metre ve daha fazla olan bütün binalarda yangın merdivenleri zorunlu olmasına rağmen 30,5 metreden daha yüksek binalarda iki yangın merdiveninin bulunması zorunludur ve yapılması gerekir.

Kartal Yangın Merdiveni İmalatı 

Kartal yangın merdiveni şirketi imalatında üretimden montaja kadar olan bütün süreç titizlikle takip edilip bu yönde çalışma yapılmaktadır. Firmamız yangın merdivenleri alanında uzun yıllardır birçok projeye imza atmış ve her geçen gün daha iyisini yapmaya devam etmek için çalışmalar yapmaktadır. Profesyonel kadromuz ve güçlü altyapımızla her çeşit, her mekâna özel üretim yapmaktayız. Yangın merdiveni imalatında  kalite ve sağlamlık standartlarında asla taviz vermeyerek birinci sınıf malzeme kullanarak uzun ömürlü merdivenler imal etmekteyiz.

Kartal yangın merdiveni görünüm olarak da yapıya estetik olacak şekilde yapmaktayız. Binanın ve yapıların dış görüntüsünü bozmayacak şekilde güzel gözükecek şekilde yangın merdiveni imalatı yapmaktayız. Kullandığımız malzemeler son derece ısıya dayanıklı ve sağlam malzeme olma özelliklerine sahiptir. Güvenilir ve sağlam bir yangın merdiveni yaptırmak için bizden hizmet alabilirsiniz.

Kartal Yangın Merdiveni Fiyatı 

Tüm yapmış olduğumuz yangın merdivenlerinde olduğu gibi yangın merdiveni fiyatlarında da müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Kaliteli ve sağlam ürünleri sunmanın belirli bir maliyeti olsa da ödeme planlarımızı gördükten biz le çalışmak isteyeceksiniz ve en kaliteli ürünlerin yapılmasını tercih edeceksiniz. Çok sık yaşanılan yangın tehlikesinin açabileceği çok daha büyük zararlar yerine daha az maliyetli yangın merdivenleri, otomatik söndürme sistemleri ve yardımcı ekipmanlar kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacağız.

Üretimini yaptığımız yangın merdivenleri ile can ve mal güvenliğinizi yatırımlarınızı korumanız sağlanacaktır. Yangın merdiveni fiyatı yapılan binaya göre değişkenlik göstermektedir. Kişinin istediği yangın merdiveni seçimi de maliyeti etkilemektedir. Daha doğru bir bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ara

×