Pendik Yangın Merdiveni

pendik yangın merdiveni

Pendik Yangın Merdiveni

Pendik yangın merdiveni olarak bu sektörde yıllardır köklü bir geçmişe ve deneyime sahibiz. Profesyonel ekipmanlarımız ve işinde uzman ustalarımızla müşteri odaklı çalışmaktayız. Yangın merdivenleri hayati öneme sahip ve  yapılması zorunlu, yapıların vazgeçilemez unsurları arasında yer almakta ve kullanılmaktadır.

Pendik yangın merdiveni konutlar da, fabrikalar da, İmalathaneler de, mağazalar da, dükkânlar da, depolar da, iş merkezlerin de, hastaneler de, oteller de kullanılır. Ayrıca yatakhaneler de, sağlık yapılarında ve daha birçok yerde ve yapılarda da farklı yangın merdiveni standardı uygulanmakta ve yangın merdiveni yapılmaktadır.

Pendik Yangın Merdiveni Ölçüleri

Yangın merdiveni ölçüleri bulunduğu binanın yerine ve alanına göre değişmektedir. Yangın merdiveni bir kattan daha fazla kata açılıyorsa 10 m’yi aşamaz. Yağmurlama sistemi olan yapılarda ve binalarda  en fazla uzaklık 15 m olur. Yangın merdiveni  açıkça görülmeli ve güvenlikli bir şekilde doğrudan erişilebilir olması gerekir. İç kaçış merdivenlerinden çıkan insanların yükünü karşılayacak yeterli genişlikte olması ve  dışa açık kapı bulunması gerekir.

Yangın merdivenlerinde her döşeme düzeyinde 17 basamaktan çok olmayan ve 4 basamaktan az olmayan aralıkla sahanlıklar olacak şekilde yapılmalıdır.

Pendik Yangın Merdiveni Fiyatları

Pendik yangın merdiveni fiyatı hakkında kesin bir miktar belirtmek için yangın merdiveni yapılacak olan alanın incelenmesi gerekir. Yangın merdiveni seçeceği, yangın merdiveni model, materyal ve ölçüleri ve  aynı zamanda yangın merdiveni metre fiyatlarına göre de farklılık göstereceğinden en uygun fiyatı almak ve öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yangın merdivenleri  düşünüldüğü kadar  yüksek maliyetli değildir ve yanmaz malzemelerin kalitesine, ne kadar yükseklikte olması gerektiğine ve belirli özelliklerinin bulunmasına göre değişir. Yangın merdiveni fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Pendik Yangın Merdiveni İmalatı Nasıl Yapılır?

Pendik yangın merdiveni imalatı alanında son derece profesyonel bir şekilde çalışmakta ve yönetmeliğe uygun üretim yapmaktadır. En dayanıklı ve risksiz yangın merdiveni imalatı için deneyimli ve uzman ekiplerle yıllarca bu işte hizmet vermekteyiz. İşinde usta olan çalışanlarımız ve kaliteli sağlam yapımız sayesinde yangın çıkması noktasında kendinizi güvenli çıkış noktalarında bulabilirsiniz.

Yangın felaketlerinde en az hasarla tehlikesiz alanlara ulaşabilmek için yangın merdivenlerine ulaşmanız gerekir. Yaşanabilecek yangın ve acil durumlar için ev, iş yeri veya bulunduğunuz kapalı ortamlara yangın merdiveni yapılması gerekir. Yangın merdiveni şirketi olarak her ölçüde merdiven yapmaktayız.

Pendik Yangın Merdiveni Firması

Yangın merdivenleri insan hayatı ve diğer canlıların hayatı için önemli bir etkiye sahiptir. Yüksek yapılarda yangın başta olmak üzere çeşitli olumsuzluklarda acil çıkış yolu olarak kullanmak amacıyla yapılan yangın merdivenleri her yapıda olması gerekir.

Yangın merdivenleri genellikle binanın dışı cephesine monte edilerek, özel bir şekilde tasarlanmakta ve sadece yangın anında değil, deprem, doğal afet olaylarında veya güvenlik nedeniyle oluşabilecek durumlarda da can ve mal güvenliği adına insanlara gerekli yararı sağlamaktadır. Bunun için kaliteli ve sağlam bir yangın merdiveni yaptırmak için yangın merdiveni firması olarak bizimle işteşime geçebilirsiniz.Ara

×